Optický modul Cisco MGBSX1

Optický modul, SFP, Gigabit Ethernet, SX, multi mode, 850nm, až 500m, konektor LC

Cisco MGBSX1; Malý optický modul, který poskytuje plně duplexní gigabitové řešení pro multimode spojení dlouhé až 500 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 1 Gb...
Náš kód: ACZ100362 PN: MGBSX1 Výrobce: CISCO
Dostupnost: Bude skladem za 1-2 dny
Podobné produkty skladem
2 5 8 6 ,-
vč. DPH
2 137 Kč bez DPH
Získáte 16 bodů
Cisco MGBSX1

Malý optický modul, který poskytuje plně duplexní gigabitové řešení pro multimode spojení dlouhé až 500 m.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1 Gbps

Typ: multimode

Vzdálenost: max. 500 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Záruční podmínky

Specifikace pro Optický modul Cisco MGBSX1

  • Značka
    • Výrobce:
      CISCO
    • Upřesnění typu:
      Optický modul
  • Síťová rozhraní
    • Formát modulu:
      SFP
    • Režim:
      MM
    • Dosah:
      500 m
    • Typ optického konektoru:
      LC
    • Typ SFP modulu:
      duplex
    • Rychlost SFP modulu:
      1 Gbps
    • Kompatibilita SFP modulu:
      Cisco
  • Modelové číslo
    • Modelové číslo:
      MGBSX1
Optický modul, SFP+, single-mode, 10Gbit, sada 2 kusů
2 326 Kč
bez DPH 1 923 Kč
Koupit
Získáte 18 bodů
Skladem 3 ks
Optický modul, SFP+, 10Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, DELL kompatibilní, neoriginální
3 430 Kč
bez DPH 2 835 Kč
Koupit
Získáte 27 bodů
Skladem 5 ks
Produkt dosud nemá žádná hodnocení
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Přidej hodnocení
Vaše celkové hodnocení:
Jméno:
Kolik dní má běžný rok?
Klady:
Zápory:
Shrnutí:
Doporučil/a byste tento produkt svým známým?


    Nejsou vloženy žádné přílohy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vážení zákazníci,
upozorňujeme, že z důvodu nařízení vlády, není možný osobní odběr u jakéhokoliv maloobchodního prodeje.

Náš eshop a prodej přes něj funguje nadále tak, jak jste byli zvyklí. V případě dotazů nás zastihnete na tel. čísle +420 543 211 706 pro prodej, nebo +420 548 220 068 kl. 120 pro reklamace.

Děkujeme, team Digitor.cz ve 100Mega Distributio s.r.o.