Konvertor PLANET FT-801 100BaseTX na 100BaseFX ST

Konvertor, 100BaseTX na 100BaseFX, ST, multimode, 2km, černý

PLANET FT801; Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX 100BaseFX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge. Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem....
Náš kód: ACANTP14 PN: FT-801 Výrobce: PLANET Technology Corp. Záruka: 26 měsíce (ů)
Dostupnost: Po objednání za 1-2 dny
Podobné produkty skladem
1 4 9 4 ,-
vč. DPH
1 235 Kč bez DPH
Získáte 9 bodů
PLANET FT-801

Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge.

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové segmenty vždy kolizně odděleny a tudíž jejich dosah je vždy maximální.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1 x RJ-45 10/100Base-TX, 1 x 100Base -FX
Provedení: vnitřní
Podpora OAM: ne
Napájení: zdroj 5V DC
Ochrana: ne
Provozní teplota: 0 až 50°C
Rozměry: 97 x 69 x 26 mm
Hmotnost: 200 g
Lze instalovat do šasí: MC-700, MC-1500, MC-1500R, MC-1500R48


Celkový přehled konvertorů

Seznam funkcí

Manuál

Ostatní download


Specifikace pro Konvertor PLANET FT-801 100BaseTX na 100BaseFX ST

  • Značka
    • Výrobce:
      PLANET Technology Corp.
    • Upřesnění typu:
      Konvertor
  • Technické detaily
    • Provedení:
      samostatně stojící
    • Management:
      ne
    • Rychlost portů - metalická:
      100 Mb/s
    • Rychlost portů - optická:
      100 Mb/s
    • Konverze:
      LAN/optika
    • Průmyslové provedení:
      ne
  • Síťová rozhraní
    • Typ optického konektoru:
      ST
  • Záruka
    • Délka záruky IČO (měsíce):
      26
    • Délka záruky (měsíce):
      26
  • Fyzické vlastnosti
    • Barva:
      černá
    • Rozměry:
      97 x 69 x 26 mm
    • Hmotnost (g):
      200
    • Váhová kategorie:
      Lehký - do 2 kg
  • Modelové číslo
    • Modelové číslo:
      FT-801
Konvertor, Gigabit Media, Ethernet/Optika (Multi-mode), šedý
1 019 Kč
bez DPH 842 Kč
Koupit
Získáte 8 bodů
Skladem 2 ks
Konvertor, RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 10/100Base-TX
1 973 Kč
bez DPH 1 631 Kč
Koupit
Získáte 15 bodů
Skladem 1 ks
Produkt dosud nemá žádná hodnocení
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Přidej hodnocení
Vaše celkové hodnocení:
Jméno:
Kolik dní má kalendářní týden?
Klady:
Zápory:
Shrnutí:
Doporučil/a byste tento produkt svým známým?


    Nejsou vloženy žádné přílohy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vážení zákazníci,
od 6.5. je naše firma v plném provozu a bez omezení. Nadále trvají veškerá platná nařízení vlády včetně nošení roušek a dodržování 2m rozestupů.

Respektujte prosím pokyny vyznačené na provozovnách a dbejte pokynů našich zaměstnanců.

Rádi vás uvidíme a samozřejmě vás obsloužíme, jen ještě počkejme s okamžikem, kdy si společně s obchodníkem dáte i kávu a kus řeči.

Děkujeme, 100Mega Distribution