Spojka XtendLan ADR-ST2LCS

Spojka, optická, ST-LC, PC. SM i MM, simplex, metalická

XtendLan ADRST2LCS; Adaptér pro instalaci na kabel a do optického rozvaděče. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode, multimode;...
Náš kód: NETXTE5787 PN: ADR-ST2LCS Výrobce: XtendLan Záruka: 26 měsíce (ů)
Dostupnost: Skladem 6 ks
322 Kč
3 0 5 ,-
vč. DPH
252 Kč bez DPH
Získáte 2 bodů
XtendLan ADR-ST2LCS

Adaptér pro instalaci na kabel a do optického rozvaděče. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode, multimode

Technologie sítě: simplex

Konektory: ST / LC

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

Specifikace pro Spojka XtendLan ADR-ST2LCS

  • Značka
    • Výrobce:
      XtendLan
    • Upřesnění typu:
      Spojka
  • Síťová rozhraní
    • Typ optického konektoru:
      Hybridní
  • Vstupy a výstupy
    • Konektor 1:
      ST
    • Konektor 2:
      LC
  • Záruka
    • Délka záruky IČO (měsíce):
      26
    • Délka záruky (měsíce):
      26
  • Použití a určení
    • Druh příslušenství:
      spojka
  • Fyzické vlastnosti
    • Barva:
      stříbrná
    • Broušení:
      PC
    • Typ vlákna:
      multimode
    • Typ vlákna:
      singlemode
    • Provedení:
      simplex
Produkt dosud nemá žádná hodnocení
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Přidej hodnocení
Vaše celkové hodnocení:
Jméno:
Kolik dní má běžný rok?
Klady:
Zápory:
Shrnutí:
Doporučil/a byste tento produkt svým známým?


    Nejsou vloženy žádné přílohy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vážení zákazníci,
upozorňujeme, že z důvodu nařízení vlády, není možný osobní odběr u jakéhokoliv maloobchodního prodeje.

Náš eshop a prodej přes něj funguje nadále tak, jak jste byli zvyklí. V případě dotazů nás zastihnete na tel. čísle +420 543 211 706 pro prodej, nebo +420 548 220 068 kl. 120 pro reklamace.

Děkujeme, team Digitor.cz ve 100Mega Distributio s.r.o.