Spojka XtendLan ADR-SCS2SCS-SM

Spojka, optická, SC-SC, simplex, singlemode

XtendLan ADRSCS2SCSSM; Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro...
Náš kód: NETXTE1288 PN: ADR-SCS2SCS-SM Výrobce: XtendLan Záruka: 26 měsíce (ů)
Dostupnost: Skladem > 10 ks
13 Kč
1 2 ,-
vč. DPH
10 Kč bez DPH
XtendLan ADR-SCS2SCS-SM

Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro single mode konektory s broušením PC.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode

Technologie sítě: simplex

Konektory: SC (F)/SC (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

Specifikace pro Spojka XtendLan ADR-SCS2SCS-SM

  • Značka
    • Výrobce:
      XtendLan
    • Upřesnění typu:
      Spojka
  • Síťová rozhraní
    • Typ optického konektoru:
      SC
  • Vstupy a výstupy
    • Konektor 1:
      SC
    • Konektor 2:
      SC
  • Záruka
    • Délka záruky IČO (měsíce):
      26
    • Délka záruky (měsíce):
      26
  • Použití a určení
    • Druh příslušenství:
      spojka
  • Fyzické vlastnosti
    • Barva:
      modrá
    • Broušení:
      PC
    • Typ vlákna:
      singlemode
    • Provedení:
      simplex
Patch kabel, optický, SC-SC, PC, 9/125, duplex, 1m, LS0H, ZWP, G.652d
137 Kč
bez DPH 113 Kč
Po objednání za měsíc
Patch kabel, optický, LC-SC, PC, 9/125, duplex, 1m, LS0H, G.652d, ZWP
146 Kč
bez DPH 121 Kč
Po objednání za měsíc
Produkt dosud nemá žádná hodnocení
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Přidej hodnocení
Vaše celkové hodnocení:
Jméno:
Kolik má člověk celkem prstů?
Klady:
Zápory:
Shrnutí:
Doporučil/a byste tento produkt svým známým?


    Nejsou vloženy žádné přílohy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vážení zákazníci,
upozorňujeme, že z důvodu nařízení vlády, není možný osobní odběr u jakéhokoliv maloobchodního prodeje.

Náš eshop a prodej přes něj funguje nadále tak, jak jste byli zvyklí. V případě dotazů nás zastihnete na tel. čísle +420 543 211 706 pro prodej, nebo +420 548 220 068 kl. 120 pro reklamace.

Děkujeme, team Digitor.cz ve 100Mega Distributio s.r.o.